شنبه 23 سپتامبر 2017 - 15:59

رشد بیمه‌های زندگی؛ نشان‌دهنده بهبود نسبی معیشت مردم

مدیرعامل بیمه دانا گفت: رشد بیمه‌های زندگی که یکی از نشانه‌های رفاه عمومی است، خود نشان‌دهنده بهبود نسبی معیشت مردم است.

نایب‌رییس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در آیین افتتاح ساختمان جدید شعبه شاهرود این شرکت گفت: صنعت بیمه طی سال های اخیر با تلاش خود سعی کرده است امنیت خاطری را برای هموطنان فراهم کند.

به گزارش نگاه اقتصادی از روابط عمومی بیمه دانا، بیژن صادق اظهار داشت: درحال‌حاضر با وجود شرایط حاکم بر کشور و وضعیت خاص جهانی، دولت خدمتگذار توانسته است شرایط اقتصادی و معیشتی مناسبی با کمترین نوسان برای مردم ایجاد کند.

وی با اشاره اوضاع جهانی و سرمایه‌گذاری استکبار در راستای ایران هراسی افزود: با وجود تهدیدات رییس‌جمهور آمریکا و رفتار آن نسبت به ایران، نگرش کشورهای منطقه و جهان نسبت به ایران تغییر داده است بطوریکه کشورهای منطقه به این نتیجه رسیده اند که ثبات ایران امنیت منطقه را در پی خواهد داشت.

نایب‌رییس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به روند بهبود مسائل زیستی و معیشتی مردم و تقاضا برای استفاده از خدمات صنعت بیمه گفت: صنعت بیمه طی ۴ سال گذشته با وجود موانع و مشکلات اقتصادی رشد فوق العاده ای داشته است و بیمه های زندگی که یکی از نشانه های رفاه عمومی است پیشرفت مناسبی داشته‌اند که این امر خود نشان دهنده بهبود نسبی معیشت مردم است.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت های استان سمنان و شهر شاهرود گفت: انتظار می رود همکاران شعبه شاهرود به همراه نمایندگان پرتلاش تعامل مناسبی با نهادهای اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بیش از پیش برقرار کنند.

گفتنی است؛ ساختمان جدید شعبه شاهرود با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شاهرود، مقامات لشکری و کشوری، نایب‌رییس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا و اعضای هیأت‌مدیره روز چهارشنبه ۲۹ شهریور افتتاح شد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2662
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)