شنبه 23 سپتامبر 2017 - 18:29

اعلام برائت ایران‌خودرو از تبلیغات خودسرانه ماهواره‌ای

برای پخش این تبلیغات هیچ اجازه‌ای از مبادی ذیربط و بخش‌های مسئول در ایران‌خودرو گرفته نشده و این گروه صنعتی خواهان توقف آن است.

گروه صنعتی ایران خودرو، اقدام برخی از شبکه‌های تلویزیونی ماهواره ای را در تبلیغ برخی از محصولات خود، اقدامی خودسرانه و فاقد وجاهت قانونی دانست.

به گزارش نگاه اقتصادی از ایکو پرس، گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پخش تبلیغات برخی محصولات این گروه صنعتی، از سوی شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای اقدامی خودسرانه و فاقد وجاهت قانونی است، لذا گروه صنعتی ایران خودرو حق پیگیری قضائی و حقوقی این نوع تبلیغات را برای خود محفوظ می‌داند.

در این اطلاعیه آمده است: متاسفانه برخی شبکه‌های تلویزیونی ماهواره ای، در اقدامی عوام‌فریبانه با شعار توسعه برند ایرانی، اقدام به انتشار تبلیغات محصولات وطنی از جمله برخی از تولیدات گروه صنعتی ایران خودرو کرده‌اند. از آنجایی که برای پخش این تبلیغات هیچ اجازه‌ای از مبادی ذیربط و بخش‌های مسئول در ایران‌خودرو گرفته نشده، این گروه صنعتی ضمن اعلام اعتراض خود نسبت به این اقدام خودسرانه، خواهان توقف چنین تبلیغاتی است.

در پایان این اطلاعیه می‌خوانیم: گروه صنعتی ایران خودرو تبعیت خود را نسبت به قوانین و مقررات قانونی تبلیغات در داخل و خارج از کشور اعلام کرده و اذعان می دارد هر گونه سوء استفاده از نام و عنوان محصولات خود را بویژه از سوی شبکه های ماهواره ای که در جهت مطامع فرهنگی خاصی فعالیت می‌کنند، بر نمی‌تابد. لذاست که از مدعیان آزادی اطلاعات و احترام به رای دیگران می‌خواهیم نسبت به توقف پخش این تبلیغات اقدام کنند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2670
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)