یکشنبه 24 سپتامبر 2017 - 20:35

ورود هوشمندانه به حوزه کسب‌وکار؛ پیام اساسی تحول بانک انصار

طرح رضوان از طرحی پیشرو و ماندگار در قالب عقود مبادله‌ای بوده و طرح‌های نافع (سپرده‌های امتیازی) و حاتم نیز اولویت‌های بانک انصار در سال جاری‌اند.

مدیرعامل بانک انصار ورود هوشمندانه به حوزه کسب‌وکار را پیام اساسی تحول بانک انصار دانست که بستر آن را توسعه زیرساخت های تکنولوژیک و ساختارهای مدیریتی- دانشی تشکیل می دهد.

به گزارش نگاه اقتصادی، آیت‌الله ابراهیمی در همایش سراسری مدیران این بانک، با تبیین راهبردهای اساسی بانک و تعهد آن در راستای اصلاح نظام بانکی کشور گفت: کاهش نرخ سود سپرده‌ها، اصلاح ساختارهای درآمدی بانک ها را در پی دارد.

وی پیام مهم فاز۲ طرح تحول بانک انصار را ورود هوشمندانه به حوزه کسب‌وکار بانک، توصیف کرد و افزود: ما برای رسیدن به هوشمندی نیازمند زیرساخت های تکنولوژیک و ساختارهای مدیریتی- دانشی و اجرایی هستیم.

مدیرعامل بانک انصار در ادامه با تبیین نقش اطلاعات و فناوری های نوین در هوشمندسازی حوزه کسب و کار و اهمیت اطلاعات بعنوان دستمایه اولیه این اقدام، بر لزوم به کارگیری حداکثر ظرفیت‌های موجود در راستای اشراف اطلاعاتی نسبت به مشتریان، بازار، رقبا و فضای کسب وکار تأکید کرد و گفت: اشراف به مدل کسب‌وکار، اصلاح ساختارهای درآمدی، استفاده از ابزارهای مالی و تکمیل سبد درآمدی و ارتقای توانایی‌های تخصصی، نیازمند دانش فنی متکی به جریان اطلاعات حرفه‌ای است.

ابراهیمی توجه جدی و دقیق به شناخت بازار، مشتریان، بانک، رقبا، حوزه های کسب وکار، تکنولوژی، میدان‌های بازی یا پلتفورم‌ها، نرم‌افزارها، اپ‌ها و استارت‌آپ‌ها را در فرایند هوشمندسازی رهگشا و ضروری قلمداد کرد و گفت: چشم انداز گسترده و هوش تجاری، همراه با نوآوری و خلاقیت امروز بیش از هرچیز دیگری موردنیاز فرایندهای هوشمندسازی بانک است.

وی همچنین پیرامون حوزه وام و تسهیلات بیان داشت: بانک انصار به سمت پرداخت وام و تسهیلات خُرد وتوسعه بانکداری خُرد ریل‌گذاری شده است.

مدیرعامل بانک انصار در پایان، طرح رضوان را که ازطرح های پیشرو بانکی است؛ طرح دائمی و ماندگار در قالب عقود مبادله ای بانک نامید و از سپرده‌های امتیازی (طرح نافع) و طرح حاتم به عنوان اولویت های بانک در سالجاری یاد کرد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2800
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)