سه‌شنبه 6 ژوئن 2017 - 3:35

انتشار لیست سیاه کدهای نامعتبر اقتصادی

سازمان مالیاتی فهرست اسامی شرکت‌های فاقد اعتبار در سامانه مالیات بر ارزش افزوده را اعلام کرد.

انتشار لیست سیاه کدهای نامعتبر اقتصادی

روابط عمومی کنفدراسیون صادرات ایران اعلام کرد: سازمان امور مالیاتی در اقدامی مناسب به منظور افزایش شفافیت در معاملات، فهرست اسامی شرکت های فاقد اعتبار در سامانه مالیات بر ارزش افزوده را فراهم کرده تا تمام فعالان اقتصادی بتوانند، با طرف های تجاری خود که دارای کدهای اقتصادی معتبر هستند، معامله انجام دهند.

به گزارش نگاه اقتصادی، بر این اساس هر یک از فعالان اقتصادی، اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با ورود به این سامانه، از میزان اعتبار طرف‌های تجاری خود مطلع شده و با اطمینان خاطر نسبت به انجام معاملات اقدام کنند.

راه اندازی این سامانه و اعلام فهرست شرکت های فاقد اعتبار گامی در راستای افزایش شفافیت و صحت سنجی انجام معاملات از سوی فعالان اقتصادی است که به صورت یک امکان مطلوب در اختیار کاربران قرار گرفته است.

بر این اساس کنفدراسیون صادرات ایران ضمن استقبال از این حرکت سازمان امور مالیاتی در راستای افزایش شفافیت، از تمام فعالان اقتصادی و صادرکنندگان تقاضا دارد تا در جهت استعلام معتبر از سازمان امور مالیاتی اقدام کنند.

روابط عمومی کنفدراسیون صادرات ایران اعلام کرد که اسامی مودیان ثبت نام شده فاقد اعتبار به دلیل صورتحساب واقعی را می توانید در آدرس https://www.evat.ir/frmblacklisttaxpayer.aspx مشاهده کنید.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=281
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)