پنج‌شنبه 12 اکتبر 2017 - 6:49

فروش فیروزه‌ای محصولات ایران‌خودرو

در این طرح پیش فروش، به ازای هر ثبت نام، علاوه بر سود مشارکت، “هدیه و تخفیف خرید محصول ایرانی” نیز پرداخت می شود.

فروش فیروزه‌ای محصولات ایران‌خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه طرح های متنوع فروش خود، عرضه محصولات این شرکت در طرح جدید فروش فیروزه ای را آغاز کرده است.

به گزارش نگاه اقتصادی، برای این طرح جدید پیش فروش، ۱۸درصد سود مشارکت، به همراه هدیه و تخفیف خرید محصول ایرانی در نظر گرفته شده است.

در طرح فیروزه ای، هدیه خرید محصول ایرانی برای کلیه محصولات قابل عرضه ایران خودرو پیش بینی شده و هموطنان می توانند با پیش پرداخت ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ یا ۲۵میلیون تومان در این طرح مشارکت کنند. زمان تحویل محصولات نیز از فروردین تا مهرماه سال آینده پیش بینی شده است و هدیه خرید محصول ایرانی، نیز بر اساس میزان پیش پرداخت و زمان تحویل محصول تا سقف ۷۵۰ هزار تومان خواهد بود.

نحوه مشارکت در این طرح بدین شکل است که مشتریان یکی از مضرب های ۵میلیون تومانی را واریز و زمان تحویل یکی از محصولات قابل عرضه را نیز بدون مشخص کردن نوع خودرو تعیین می کنند. در زمان مقرر و پس از صدور دعوتنامه، مشتری می تواند یکی از محصولات ایران خودرو را برای خرید انتخاب یا مشارکت خود در طرح را تمدید کند.

در صورت تصمیم برای خرید، ‌مبلغ پیش پرداخت به اضافه ۱۸درصد سود مشارکت و البته هدیه و تخفیف خرید محصول ایرانی، نیز محاسبه می گردد. پس از آن مشتری با واریز مابه التفاوت وجه باقیمانده، خودروی انتخاب شده خود را تحویل می گیرد.

پیش بینی می شود این طرح با توجه به تامین خواسته های مشتریان در خصوص محصولات مورد نیاز و روش های فروش جذاب، بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گیرد.

طرح فروش فیروزه ای محصولات ایران خودرو تا پایان مهرماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت محصولات ادامه خواهد داشت و هموطنان برای مشارکت در آن صرفا باید به آدرس اینترنتی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2890
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)