جمعه 13 اکتبر 2017 - 12:08

برگزاری نشست شورای سیاستگذاری کنفرانس توسعه منابع انسانی

در این نشست مدعوین در خصوص محورهای بین المللی، ملی ، سازمانی و حرفه ای سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نشست شورای سیاستگذاری سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی برگزار شد.

به گزارش نگاه اقتصادی، رییس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران در این نشست با تاکید بر استمرار برگزاری این کنفرانس طی ۱۲ سال گذشته اظهار داشت: در کشور، کنفرانس های بسیاری برگزار می شود اما معمولا کمتر از یک دهه قدمت دارند و برگزاری کنفرانس توسعه منابع انسانی برای سیزدهمین سال متوالی نشان از باور و توانمندی ارکان این کنفرانس دارد.

منصور معظمی خاطرنشان کرد: در دولت دوازدهم بر بهره مندی هر چه بیشتر از توانمندی های جوانان و زنان تاکید شده و برخی از وزارتخانه ها نیز این کار را شروع کرده اند به همین علت کنفرانس امسال به موضوع “جانشین پروری و مدیریت استعدادها با تمرکز بر نقش زنان وجوانان” اختصاص یافته است .

وی افزود: در بحث به کار گرفتن جوانان برخی از دستگاه ها دغدغه کم تجربه بودن آنان را دارند که امیدواریم ، سیاست دولت در عمل به نتیجه مطلوبی برسد .

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: امیدواریم بتوانیم در پایان سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی، چند پیشنهاد اجرایی برای رفع چالش های مدیریت منابع انسانی به مسئولان کشوری ارائه کنیم.
بنا به این گزارش، محمدعلی محمدی رئیس سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی نیز با اشاره برگزاری ۱۲ دوره گذشته این کنفرانس اظهار داشت: در برگزاری این کنفرانس بر آن هستیم تا ضمن معرفی خبرگان ملی و بین المللی در حوزه منابع انسانی، فضایی مناسب برای اندیشه ها و تجارب مدیران منابع انسانی فراهم کنیم و امیدواریم این کنفرانس بتواند علاوه بر توسعه بعد علمی مدیران منابع انسانی، به توسعه شبکه ارتباطی میان آنان نیز منجر شود.

وی افزود: استمرار برگزاری این کنفرانس باعث شده تا نسبت به مدیریت منابع انسانی حساسیت و وسواس بیشتری نشان داده شود و حرفه ای گری بیشتری را در این عرصه شاهد باشیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با برشمردن برخی از چالش ها و دغدغه های موجود در حوزه منابع انسانی گفت : این چالش ها و دغدغه ها نشان می دهد که در حوزه مدیریت منابع انسانی باید بیش از پیش کار کنیم و امیدواریم کنفرانس سیزدهم نسبت به گذشته تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

در این نشست مدعوین در خصوص محورهای بین المللی، ملی ، سازمانی و حرفه ای سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

خاطر نشان می شود، “سازمان مدیریت صنعتی” با حمایت “سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران” وهمکاری “انجمن مدیریت منابع انسانی ایران” ، سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی را در ۱۵ و ۱۶ آبان ماه سال جاری برگزار می کند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=2937
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)