دوشنبه 30 اکتبر 2017 - 0:12

ال‌جی؛ حامی همیشگی گسترش ورزش

ال‌جی با اجرای برنامه‌های آموزشی و تشویقی نظیر جام سفیر در تلاش است تا ورزش‌های مهمی مثل تکواندو را هرچه بیشتر فراگیر کند.

بسیاری از سیستم‌های آموزشی در بین مباحث آموزشی مختلف خود همیشه سهم کمتری برای ورزش در نظر گرفته و بیشتر تمرکز خود را روی دروس تئوری و حفظی می‌گذارند. عاملی که نه تنها باعث می‌شود بچه‌ها علاقه خود را به ورزش از دست بدهند بلکه سلامت آنها را نیز به خطر می‌اندازد.

به گزارش نگاه اقتصادی، بسیاری از کودکان متولد دهه ۷۰ و ۸۰ با توجه به رشد وسایل الکترونیکی فعالیت کمتری نسبت به نسل‌های قبلی خود داشته و در همان کودکی دچار مشکلات اضافه وزن می‌شوند. اتفاقی که با تشویق آنها به ورزش می‌توان به راحتی جلوی آن را گرفت و به علاوه روحیه رقابت‌پذیری و سخت‌کوشی را در آن‌ها تقویت کرد.

شاید در نگاه اول ورزش فقط روی جسم تاثیرگذار باشد ولی اگر تا به حال به سراغ ورزش‌های حرفه‌ای رفته‌ باشید متوجه می‌شوید که چقدر شاداب‌تر و پرانرژی‌تر می‌شوید. متاسفانه به خاطر کمتر توجه نکردن سیستم‌های آموزشی به این مسأله و البته نبود انگیزه‌های کافی برای ورزش کردن، روحیه بسیاری از نوجوانان و جوانان مانند بدن آن‌ها ضعیف شده است.

در این میان بعضی شرکت‌ها مانند شرکت ال‌جی با برگزاری مسابقات مختلف تلاش می‌کند سهمی در تشویق جوانان به ورزش ایفا کرده و اهمیت این مسئله را بیشتر از پیش نشان دهد. ین شرکت هرساله در ایران جام سفیر را برای مسابقات تکواندو برگزار کرده و به منتخبین آن جوایز نفیس مختلفی تقدیم می‌کند.

امسال نیز شرکت سی و نهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان، در دو بخش زنان و مردان با عنوان «جام سفیر کره جنوبی» با اسپانسری شرکت ال‌جی و به میزبانی خانه تکواندو تهران برگزار شد. این مسابقات که مهم‌ترین دوره مسابقات کشوری تکواندو در سال محسوب می‌شود، به خاطر حمایت سفارت کره «جام سفیر» نام گرفته است و به مدت چهار روز و با حضور تعداد زیادی تکواندوکار و در قالب تیم‌های مختلفی از سراسر استان‌های کشور برگزار می‌شود.

مسابقات جام سفیر در چند سال گذشته نیز با پشتیبانی و حمایت ویژه شرکت ال‌جی برگزار شده و امسال هم این شرکت کره‌ای علاوه بر قبول اسپانسری تمامی جوایز این دوره را نیز تامین کرد. امسال ال‌جی به نفرات اول خانم‌ها و آقایان گوشی پرچم‌دار قدرتمند G6 را اهدا کرد. نفران دوم این مسابقات از میان‌رده محبوب ال‌جی یعنی Q6 بهره‌مند شدند و نفرات سوم وزن‌های مختلف خانم‌ها و آقایان اسپیکر قابل حمل PH4 را به منزل بردند. این اسپیکر به بهترین‌های هر بخش نیز اهدا شد. امسال در کنار بخش اصلی مسابقات، بخش قرآنی نیز برگزار شده و شرکت ال‌جی نیز به برترین‌های این بخش جوایز نفیسی اهدا کرد.

جوایز متنوع ال‌جی به همین‌ جا ختم نشده و ال‌جی به بهترین بازیکنان دو بخش آقایان و خانم‌ها در همه ۱۴ گروه جوایز خاصی اهدا کرد. مهم‌ترین جایزه این بخش یعنی تلویزیون پیشرفته و فوق‌العاده OLED B7 ، به فنی‌ترین بازیکن در بخش خانم‌ها و آقایان رسید.

برندگان بخش ‌خانم‌ها علاوه بر ابراز رضایت زیاد از سطح کیفی و کمی مسابقات تشکر ویژه‌ای از شرکت ال‌جی کردند و این شرکت را به خاطر پشتیبانی از ورزش بانوان که معمولا کمتر کسی آن را قبول می‌کند، شایسته تقدیر دانستند. در بخش آقایان نیز برندگان از اسپانسری شرکت ال‌جی بسیار راضی بودند و از اینکه این شرکت باعث شده تا سطح مسابقات و انگیزه تکواندوکاران بسیار بالا رود ابراز خوشحالی کردند.

سیدحسین زینال‌حسینی، ریس کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو نیز ضمن تشکر ویژه از شرکت ال‌جی در اسپانسری همه جانبه مسابقات، این شرکت را عامل بالارفتن سطح مسابقات دانست. همچنین به گفته او اهدای جوایز نفیس ال‌جی در رقابت‌ها باعث انگیزه‌ بیشتر ورزشکاران به خصوص در بخش خانم‌ها شده است و در مجموع گرما و شور خاصی به مسابقات بخشیده است.

ال‌جی با اجرای برنامه‌های آموزشی و تشویقی نظیر جام سفیر در تلاش است تا ورزش‌های مهمی مثل تکواندو را هرچه بیشتر فراگیر کند تا جوانان بیشتری به سمت ورزش حرفه‌ای کشیده شوند. ورزش‌هایی که جسم و روح آنها را برای مقابله با هر مشکلی آماده خواهد کرد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=3002
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)