چهارشنبه 28 ژوئن 2017 - 23:08

محدویت‌های ترافیکی محورهای برون‌شهری تا ۱۰ تیرماه

تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز پنجشنبه ( فردا) و از ساعت ۸ روز جمعه این هفته تا ساعت ۱۲ روز شنبه آینده از محور هراز ممنوع شده است.

تردد موتورسیکلت از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و محورهای قوچان- مشهد، سبزوار- مشهد و تربت حیدریه – مشهد و بالعکس از ساعت ۱۲ ظهرتا ساعت ۶ صبح روزهای چهارشنبه تا شنبه دهم تیرماه ممنوع است.

به گزارش نگاه اقتصادی، مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از کرج به سمت مرزن آباد از ساعت ۱۲ روز جمعه تا سه بامداد روز شنبه ۱۰ تیر ماه ممنوع است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ساعت ۳ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز پنجشنبه ( فردا) و از ساعت ۸ روز جمعه این هفته تا ساعت ۱۲ روز شنبه آینده از محور هراز ممنوع شده است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه نهم تیرماه الی ساعت یک بامداد روز شنبه دهم تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع شده است.

در آزادراه کرج – قزوین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزجمعه این هفته در مسیرغرب به شرق (باند جنوبی) محور فوق ممنوع خواهد بود.

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه این هفته از محور سلفچگان به قم ممنوع شده است و تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه از محورهای اصفهان – بروجن – لردگان – ایذه و بالعکس ممنوع بوده ومسیر جایگزین محور اصفهان – الیگودرز- خرم آباد و خوزستان خواهد بود.

این مرکز اعلام کرده تردد کلیه تریلر ها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه این هفته از محور یاسوج – لردگان – بروجن – اصفهان و بالعکس ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور اصفهان- یاسوج تعیین شده است.

همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته از محور اهواز – هفتگل – باغملک – ایذه – دهدز – شهرکرد ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور اهواز – اندیمشک – خرم آباد – اصفهان – شهرکرد خواهد بود.

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته از محور تبریز – اهر – مشکین شهر و بستان آباد – اردبیل و اهر – هریس و اهر – ورزقان و اهر – کلیبر – هوراند – خدآفرین و بالعکس ممنوع شده است.

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه این هفته از محورهای قوچان- مشهد،سبزوار- مشهد و تربت حیدریه -مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه این هفته از محور قاین – بیرجند و بالعکس ممنوع شده است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=552
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)