چهارشنبه 28 ژوئن 2017 - 23:19

تعیین تکلیف بدهی صندوق بیمه کشاورزی

سازمان برنامه و بودجه اعتبار لازم برای تسویه این بدهی را در لوایح بودجه سنواتی پیش‌بینی و برای آن از محل منابع موجود تخصیص اعتبار خواهد کرد.

تعیین تکلیف بدهی صندوق بیمه کشاورزی

معاون اول رئیس جمهوری تصویبنامه هیات دولت درباره تعیین تکلیف بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی را جهت اجرا به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش نگاه اقتصادی، اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت،‌ سازمان برنامه و بودجه کشور و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ کرد.

هیات وزیران در جلسه ۸ اسفندماه ۱۳۹۵به پیشنهاد مجمع عمومی صندوق بیمه محصولات کشاورزی و به استناد مواد (۳۲) و (۳۳) اساسنامه صندوق یادشده – مصوب ۱۳۶۳- تصویب کرد:

۱- بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی تا پایان سال ۱۳۹۴ به مبلغ ۱۸هزار و ۹۸ میلیارد ریال که طی نامه شماره ۹۶۱۰۷۲۴ مورخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۶به تایید سازمان حسابرسی رسیده است، به عنوان بدهی دولت به بانک کشاورزی منظور می‌شود.

۲- سازمان برنامه و بودجه کشور با رعایت مقررات مربوط، اعتبار لازم برای تسویه بدهی یادشده را در لوایح بودجه سنواتی پیش‌بینی و نسبت به صدور ابلاغ تخصیص اعتبار از محل منابع موجود طبق مقررات مربوط اقدام می‌نماید. این بند مانع استفاده از سایر احکام مربوط به تسویه و تهاتر بدهی‌های دولت به بانک کشاورزی نمی‌باشد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=553
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)