پنج‌شنبه 29 ژوئن 2017 - 3:06

پرداخت سود سهام “خدمات انفورماتیک” در شعب بانک صادرات

سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

پرداخت سود سهام “خدمات انفورماتیک” در شعب بانک صادرات

سود سهامداران شرکت خدمات انفورماتیک مربوط به‌سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ١٣٩۵ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود.

به گزارش نگاه اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت خدمات انفورماتیک سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۵ از طریق تمامی شعب بانک صادرات ایران از روز چهارشنبه، سی و یکم خردادماه سال ٩۶ آغاز شده است.

در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

براساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام می‌پذیرد.

شایان ذکر است بخش عظیمی از شرکت‌های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت‌های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می‌کنند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۴٧٢ شعبه در سراسر کشور، ۴٢۵ هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حساب‌های این بانک، صدور حدود ۶٧ میلیون کارت الکترونیکی و ارائه خدمات متنوع و به‌روز بانکی، به‌عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=571
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)