دوشنبه 3 جولای 2017 - 18:48

فروش ویژه با تحویل فوری محصولات گروه سایپا

در این طرح خودروهای پرطرفدار گروه خودرو سازی سایپا مانند انواع محصولات تیبا، تیبا۲، سراتو، ساینا، آریو و CS35 گنجانده شده است.

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از شرایط فروش استثنایی این گروه خودروسازی همزمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.

به گزارش نگاه اقتصادی، رضا تقوی با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودرو سازی سایپا همزمان با شروع فصل تعطیلات و آغاز سفرهای تابستانی و در راستای رضایت‌مندی و رفاه حال مشتریان محترم اقدام به برقراری شرایط فروش ویژه تحت عنوان جشنواره فروش نقدی محصولات گروه خودروسازی سایپا کرده است.

وی گفت: در این طرح خودروهای پرطرفدار گروه خودرو سازی سایپا مانند انواع محصولات تیبا، تیبا۲، سراتو، ساینا، آریو و CS35 گنجانده شده که به صورت فوری نقدی با زمان تحویل فوری و پیش فروش نقدی با سود مشارکت مناسب به همراه گارانتی بدنه رایگان به هموطنان عزیز عرضه می شود.

تقوی خاطر نشان کرد: در این طرح خودروهای لوکس برلیانس از محصولات شرکت پارس‌خودرو به‌صورت پیش‌فروش نقدی و اعتباری با سود مشارکت و تسهیلات مناسب به مشتریان گرامی عرضه می‌شود.

وی با بیان محدود بودن مدت زمان و تعداد خودروها اظهار داشت: مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانی www.saipacorp.com و یا از طریق شبکه نمایندگی ها اقدام به ثبت نام کنند.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=748
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)