پنج‌شنبه 6 جولای 2017 - 22:10

ارتقای کیفی محصولات سایپا مورد توجه معاون استانداری البرز قرار گرفت

کامکار گفت: سایپا یکی از مجموعه های تولید کننده خودرو در کشور است که بخشی از نیازهای مردم را برآورده می کند.

ارتقای کیفی محصولات سایپا مورد توجه معاون استانداری البرز قرار گرفت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز در بازدید از نمایشگاه بین المللی خودروی البرز گفت: شرکت سایپا یکی از مجموعه های تولید کننده خودرو در کشور است که بخشی از نیازهای مردم را برآورده می کند و محصولات این شرکت از کیفیت مناسبی برخوردار است.

به گزارش نگاه اقتصادی به نقل از سایپانیوز، عبادلله کامکار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان البرز شامگاه چهارشنبه در بازدیداز غرفه محصولات سایپا گفت: کیفیت، سرویس دهی و خدمات پس از فروش از مهمترین نکاتی است که باید خودروسازان داخلی به آنها توجه کنند.

وی اظهار داشت: مردم باید راحتی خود را در استفاده از محصولات خودروسازان داخلی لمس کنند که مهمترین نکته در بحث عرضه و تقاضا به شمار می رود و خوشبختانه سایپا این توقع مردم را برآورده کرده است.

کامکار گفت: مشتری مداری یکی از مهمترین اقداماتی که خودروسازان باید در عرصه رقابتی و تجارت به آنها بپردازند تا مشتری برای تامین نیاز به این خودروسازان مراجعه کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز افزود : خودروسازان دولتی از جمله سایپا تغییراتی در فعالیت های تولیدی خود ایجاد کرده اند که این امیدوار کننده است.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه خودرو در استان البرز گفت: این استان پرجمعیت با برخورداری از فروشندگان فراوان قطعات یدکی یک بازار بزرگ برای تولید کنندگان قطعات خودرو به شمار می رود.

وی افزود: تعدادی از تولید کنندگان قطعات خودرو کشور در استان البرز فعالیت دارند که معرفی دستاوردهای آنان به توسعه تولید و اشتغال استان کمک می کند.

معاون استانداری البرز گفت: برپایی ۶۵ غرفه تولیدات داخلی و خارجی در این نمایشگاه از اهمیت بالایی برای استان البرز برخوردار است.

چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو استان البرز از عصر سه شنبه سیزدهم تیرماه در محل نمایشگاه دائمی میدان امام خمینی (ره )کرج آغاز بکار کرد که ۱۳ شرکت خودروساز داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

این نمایشگاه که با استقبال گسترده مردم استان های البرز و تهران مواجه شده تا ۱۶ تیرماه فعال است. نمایشگاه خودروی البرز از ساعت ۱۸ تا ۲۳ بر روی علاقه مندان باز است.

لینک کوتاه : http://negaheghtesadi.ir/?p=811
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)